צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  הואה הין

  הואה הין (หัวหิน) היא עיר נופש על חוף הים בתאילנד. הוא פופולרי בקרב תאילנדים, לאחר שהפך לאופנתי למדי כמקום מפלט בסוף השבוע עבור תושבי בנגקוק, כמו גם בקרב זרים וכמקום פרישה או בית נופש לשעבר.

  הוא נמצא במחוז פראצ'ואפ קירי קאן, מצפון לעיר פראצ'ואפ, המרוחקת כשעה עד שעתיים נסיעה באוטובוס.

  למרות ההתפתחות המהירה, יש מחויבות של הרשויות המקומיות והמחוזיות להימנע מסוג של התחממות יתר שהשפיעה על אתרי חוף אחרים בתאילנד.

  מבין

  הואה הין, שהפך לפופולרי כאתר נופש בתחילת שנות ה-20 של המאה ה-20 על ידי המלך פראג'אדיפוק, מזוהה באופן הדוק עם משפחת המלוכה התאילנדית והוא אתר נופש שקט ומרגיע על חוף הים, אידיאלי לחופשות משפחתיות, במרחק של שעתיים וחצי נסיעה מבנגקוק. עד 1934 הוא היה ידוע בשם סאמור ריאנג (สมอเรียง), או "שורות של סלעים".

  כפר הדייגים השליו הפך לאתר נופש מלכותי וכתוצאה מכך הפך לפופולרי בקרב האצולה והמעמדות הגבוהים של סיאם. בשנת 1928 בנה פראג'אדיפוק את ארמון קלאי קנגוואן (Klai Kangwon– רחוק מדאגות). נכון לשנת 2007, Klai Kangwon הוא מקום מגוריו במשרה מלאה של המלך הנוכחי ואינו פתוח למבקרים, אם כי שטחי הארמון החיצוניים פתוחים להולכי רגל ולרצים בין השעות 16:00-19:00 מדי יום (נעלו נעליים, הצטיידו בחולצות עם שרוולים המכסות לפחות את הזרועות העליונות שלכם והביאו את הדרכון שלכם).

  החוף באורך 5 ק"מ עצמו יפה, יותר מזה של פטאיה, והים נקי יחסית. עם זאת, רוב החוף יכול להיעלם לחלוטין לאורך חלקים מסוימים של החוף במהלך הגאות. מלבד שיזוף, שנורקלינג ושחייה, המבקרים יכולים ליהנות גם מגולף, ספא, מערות, פסגות, מפלים, חנויות, פירות ים ופארקים לאומיים סמוכים. העיירה נקייה, חמה ונינוחה, מה שהופך אותה לאידיאלית עבור משפחות וזוגות.